KRATKI
KRATKI FRANEK/10/PF (A+) ΙΣΙΟ ECODESIGN 10KW (90-110M2) ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΤΖΑΚΙ ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΜΑΝΤΕΜΕΝΙΟ
4 - 10 εργάσιμες
Ισχύς
10 kW
Χώρος
90-110 m²
Υλικό
ΜΑΝΤΕΜΙ
Ενεργειακή κλάση
A
1
Ρωτήστε μας
Επιβεβαίωση διαθεσιμότητας πριν την αποστολή
Εγγύηση κατασκευαστή · Πολιτική επιστροφών
Βοήθεια: 2651042024 · 6944115044 · WhatsApp · Viber
SKU: FRANEK/10/PF
Features
MAXIMUM USE OF ENERGY
Maximum use of heat due to densely spaced radiators and the wall of the insert made of high quality cast iron with a thickness of 8 mm.
Combustion of fuel particles thanks to deflector, which extends the exhaust gas path.
Manual control over the combustion process carried out by ash tray regulator.
Air supplied from outside only thanks to biult-in an external air inlet fi 125mm.