KRATKI
4 - 10 εργάσιμες
Ισχύς
17 kW
Χώρος
100-205 m²
Υλικό
ΧΑΛΥΒΑΣ
Βάρος
0.00kg
Ενεργειακή κλάση
A+
1
Ρωτήστε μας
Επιβεβαίωση διαθεσιμότητας πριν την αποστολή
Εγγύηση κατασκευαστή · Πολιτική επιστροφών
Βοήθεια: 2651042024 · 6944115044 · WhatsApp · Viber
SKU: MBA/PW/17/P/BS/W/BLACK
Features
MODERN DESIGN
The door has a comfortable handle.
MAXIMUM ENERGY USE
Air supply to the insert comes only from outside, thanks to the built-in air intake connector fi 125 mm. It is controlled by an adjustable throttle with one adjuster below the door. This solution excludes errors of improper use. The whole failure-free mechanism works very quietly.
Use of such venting system allows to precisely control the combustion process.
Input / output connector to the system - 1 inch, and to the coil pippe ½ inch.