KRATKI
KRATKI LUCY/16/NEW ΑΝΟΙΓΟΜΕΝΟ 16KW (110-175M2) ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΤΖΑΚΙ ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΜΕ ΛΕΥΚΑ ΚΕΡΑΜΙΚΑ TERMOTEC
Έως 30 εργάσιμες
Ισχύς
16 kW
Χώρος
110-175 m²
Υλικό
ΧΑΛΥΒΑΣ
Ενεργειακή κλάση
A
1
Ρωτήστε μας
Επιβεβαίωση διαθεσιμότητας πριν την αποστολή
Εγγύηση κατασκευαστή · Πολιτική επιστροφών
Βοήθεια: 2651042024 · 6944115044 · WhatsApp · Viber
SKU: LUCY/16/NEW
LUCY - The Queen of Fireplaces from the KRATKI PRO line
- Automated welding line ensuring perfect sealing and stability
- Reinforced construction with a 5 mm front frame and 4 mm internal steel fence